Záruka a reklamace

Reklamace a vrácení zboží

Vrácení nebo výměna zboží


Neodhadli jste velikost, nelíbí se Vám barva nebo jste zboží zakoupili jako dárek a on se nesetkal s úspěchem?

 

Nezoufejte, máte možnost odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží a vrátit nám ho zpět nebo ho vyměnit za jiné.

 

Bohužel však z hygienických důvodů a ze zákona nemůžete vrátit nebo měnit spodní prádlo (kalhotky, tanga, boxerky...) a již rozbalené a použité erotické pomůcky. Pokud se rozhodnete zboží vrátit nebo vyměnit, nejdříve zkontrolujte zda je zboží nepoškozené, nepoužité a v původním obalu.

Pokud zboží splňuje výše dané podmínky, pošlete nám ho zpět s veškerým dodaným příslušenstvím, s kopií dokladu o koupi (kopie faktury), s níže uvedeným formulářem pro vrácení zboží a s číslem Vašeho bankovního účtu. Pokud jste se rozhodli zboží vyměnit za jiné, informujte nás o tom ve formuláři a místo čísla bankovního účtu, napište kód vybraného produktu.

 

Po obdržení takto vráceného zboží, Vám obratem, na Váš bankovní účet, vrátíme odpovídající částku zpět. Nebo na Vaši adresu odešleme, na naše náklady, vybrané zboží.

 

Prosíme, zboží posílejte obyčejně, ne na dobírku.

 

Reklamace zboží


Zakoupili jste si u nás erotickou pomůcku a ona nefunguje? Nebo Vám během záruční doby (24 měsíců) přestala zakoupená pomůcka fungovat?


Bohužel i přes všechno naše úsilí se to může stát. Velmi nás to mrzí. Snažíme se mít skladem jen to nejkvalitnější zboží, ale do výrobku nevidíme a časem se může něco porouchat.

Neváhejte a obraťte se na nás s reklamací. Zboží nám pošlete zpět doporučeně, nikoliv však na dobírku. Odešlete ho na naši adresu spolu s kopií faktury a s níže uvedeným reklamačním formulářem, kde uveďte o jakou závadu se jedná.

Reklamaci nebo vratku nám odešlete na adresu:

Reklamační oddělení

Vasyl Hryha

Husova 474

517 24 Borohrádek

Výměnu, vrácené zboží nebo reklamaci se snažíme vyřešit co nejrychleji. Nejdéle však v zákonné 30 denní lhůtě.

Záznamy nebyly nalezeny...